Nocleg w Lądku-Zdroju

Pokoje gościnne Kasia i Darek

Park rowerowy Czarna Góra

Park Rowerowy to fantastyczny ośrodek dla amatorów jazdy na dwóch kółkach, wybudowany z inicjatywy prawdziwych fanów kolarstwa i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Rowerzyści mogą tu wybierać spośród 3 wspaniale przygotowanych tras o dość zróżnicowanym stopniu trudności. Dostępne są trasy dla początkujących, średnio zaawansowanych, a także dla wymagających i profesjonalnych rowerzystów.
To właśnie tutaj w 2008 roku, powstała pierwsza trasa downhill’owa na Czarnej Górze. Miejsce to niemal od samego początku zyskało miano kultowego i nie be powodu zostało okrzyknięte najbardziej wymagającą górą w Polsce.

W Parku Rowerowym organizowane są liczne zawody rowerowe tj. między innymi Puchar Polski DH czy Mistrzostwa Polski DH, albo Puchar Prezesa.

Wszystkie te imprezy spotykają się każdego roku z bardzo ciepłym przyjęciem i są tłumnie odwiedzane zarówno przez zawodników, jak i innych wielbicieli rowerowego szaleństwa. Z pewnością warto zapoznać się z bogatą ofertą Parku i dać się porwać rowerowemu szaleństwu.