Nocleg w Lądku-Zdroju

Pokoje gościnne Kasia i Darek

Ski-Raft zimą i latem

Ski-Raft to miejsce, gdzie można spędzić czas zarówno latem, jak i zimą. Ogrom atrakcji sprawia, że każdy będzie miał szansę tutaj znaleźć coś dla siebie.

Ski-Raft Przystań w lecie to rozwiązanie dla miłośników wody, którzy uwielbiają odpoczywać aktywnie. Można zdecydować się na spływ pontonowy w Bardzie lub na kajaki górskie w Sudetach. Każda z decyzji będzie wiązała się z wieloma różnymi atrakcjami i czasem spędzonym w pięknym otoczeniu przyrody. Proponujemy również spróbować raftingu, który pod okiem doświadczone instruktora, jest całkowicie bezpieczny i niezwykle emocjonujący. A na tych, którzy zgłodnieją, czeka rewelacyjna smażalnia pstrąga, gdzie można nie tylko świetnie zjeść, ale również nacieszyć się piękną przyrodą.

Przed wyruszeniem w trasę proszę się upewnić, że aktualnie są organizowane spływy. Kontakt do organizatora na mapach Google.

Ski-Raft Zieleniec w zimie czeka na fanów sportów zimowych, którzy uwielbiają piękne Sudety i jazdę na nartach. Większość tutejszych tras jest naśnieżona i oświetlona a my możemy pochwalić się blisko dwudziestoma kilometrami przygotowanych stoków o różnym poziomie trudności, snow parkami oraz przedszkolami narciarskimi. W Zieleńcu świetnie będą bawili się nie tylko te osoby, które jeżdżą już od wielu lat, ale również ci, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nartami.