Nocleg w Lądku-Zdroju

Pokoje gościnne Kasia i Darek

Basen kryty oraz gabinet SPA

23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny łączy w sobie wiele różnych atrakcji, a wszystko po to, aby kompleksowo zadbać o swoje zdrowie. Oprócz tego brak w nim z góry określonej grupy docelowej, do której byłaby skierowana oferta, gdyż zarówno dzieci, jak i seniorzy znajdą coś dla siebie.

Basen kryty oferuje moc atrakcji, które korzystnie oddziałują na ludzkie ciało. Poza możliwością zwykłego pływania można skorzystać z roweru wodnego, który doskonale formułuje sylwetkę i przyspiesza proces spalania tkanki tłuszczowej. Inną możliwością jest, choćby aqua aerobik, który jest w stanie ćwiczyć każdy bez względu na kondycję. Dla dzieci udostępniony jest brodzić, a rodzice po ćwiczeniach mogą skorzystać z jacuzzi.

Oprócz basenu ten środek to także gabinet spa, które relaksuje i również pomaga zadbać o zdrowie. Najpopularniejsze są przede wszystkim Kapsuła SPA, wszelkie masaże, platforma wibrująca, łóżko z podczerwienią i kolagenem, które doskonale odmładza oraz odchudza. Oprócz tego często wybierane jest również solarium oraz specjalna rolka, która pomaga zwalczać tak znienawidzony przez kobiety cellulit.
Zarówno basen, jak i spa sprawiają, że Lądek-Zdrój przyciąga co roku tysiące osób, dla których zdrowie jest priorytetem.